Kurs Cardio Pulmonary Resuscitation CPR Instructor

Kto może nauczać na tym kursie? Instructor Trainer lub wyższy stopniem, posiadający indywidualny certyfikat IANTD HQ na nauczanie tych kursów.

Who may take this course? Ktokolwiek. Nie musi być nurkiem.

A. Purpose

1. Szkolenie przeznaczone dla osób chcących nauczać kwestii związanych z prowadzeniem resuscytacji (CPR) w przypadku wypadków nurkowych.

B. Wymagania wstępne

1. Brak.

C. Przebieg szkolenia

1. Wykłady ilustrowane przez “IANTD Course-specific Slides” z zakresu IANTD Rescue Diver Manual (CPR).

2. Zaliczenie egzaminu pisemnego z minimalnym wynikiem 80%.

D. Wymagania sprzętowe

1. IANTD Rescue Diver Student Kit (rozdział dotyczący CPR).

E. Ograniczenia szkolenia

1. Brak ograniczeń.

F. Zajęcia praktyczne.

1. Nie ma przewidzianych zajęć w wodzie przy tym szkoleniu.

Cena:

Ceny kursów instruktorskich ustalane są po konsultacji telefonicznej tel. +48 735 600 300  Zapraszamy

Praca instruktora nurkowania jest idealnym zajęciem dla osób aktywnych, podchodzących do życia z pasją i energią. Jeśli więc szukasz w życiu „czegoś więcej”, a odwaga, odpowiedzialność i szukanie nowych wyzwań to Twoja druga natura, praca jako instruktor nurkowania to wymarzone zajęcie dla Ciebie.

Marzysz o nauczaniu nurkowania, chciałbyś, aby Twoja pasja stała się Twoim zawodem, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jesteśmy profesjonalną szkołą instruktorów nurkowania. Dobra atmosfera, doświadczenie, wiedza i zaangażowanie zapewniają owocną i przyjemną naukę. Wyróżnia nas to, że nas kurs koncentruje się bardziej na tym, co Instruktor będzie umiał po kursie, a nie jedynie na przygotowaniu do zdania egzaminu. Wiemy jaką wiedzę musi zdobyć kandydat aby zostać instruktorem i potrafimy ją w odpowiedni sposób przekazać. Pomożemy Ci, abyś nabytą wiedzę i umiejętności mógł efektywnie wykorzystać w swojej przyszłej pracy jako instruktor nurkowania.

Posiadamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu dużych centrów nurkowych za granicą i w Polsce. Nie uczymy niczego, czego samemu nie spróbowaliśmy i nie przyniosło to efektów w branży nurkowej. Nasza szkoła zapewnia: możliwość rozwoju, zdobywanie ciągłych doświadczeń, wiedzy, zapewnia satysfakcję zawodową oraz daje uprawnienia dzięki którym możesz pracować w dowolnym miejscu na świecie. W naszej szkole Instruktorów nurkowania poświęcamy bardzo dużo czasu na korepetycje oraz warsztaty umiejętności nurkowych. Każdy program nauczania dostosowujemy indywidualnie do klienta, jego możliwości czasowych, oczekiwań szkoleniowych.